Kontaktní informace

Sídlo společnosti

TALPA - RPF, s.r.o.
Holvekova 36
718 00 Ostrava – Kunčičky
Tel.: 596 237 019
Fax: 596 237 020
E-mail: talparpf@talparpf.cz

GPS Loc: 49°48'32.46"N, 18°17'53.041"E

Vedení společnosti

Ing. Ivan Demjan
jednatel společnosti, ředitel divize bezvýkopových technologií
Tel.: 602 593 463
E-mail: demjan@talparpf.cz

Ing. Čestmír Kus
jednatel společnosti a ředitel divize stavby a ekologie
Tel.: 596 237 019
E-mail: kus@talparpf.cz

Ing. Petr Kallus
společník firmy, ředitel divize řezání vodním paprskem
Tel.: 602 753 807
E-mail: kallus@talparpf.cz

Ing. Jaroslav Učeň
finanční ředitel
Tel.: 724 129 772
E-mail: jucen@talparpf.cz

Divize stavby a ekologie

Ing. Čestmír Kus
jednatel společnosti a ředitel divize stavby a ekologie
Tel.: 596 237 019
E-mail: kus@talparpf.cz

Ing. Petr Tuček
vedoucí střediska staveb a recyklace
Tel.: 602 570 422
E-mail: tucek@talparpf.cz

Mgr. Alexandra Fránková
odpovědný hydrogeolog
Tel.: 702 028 995
E-mail: frankova@talpaprf.cz

Mgr. Michal Hampl
vedoucí střediska nakládání s odpady
Tel.: 602 570 440
E-mail: hampl@talparpf.cz

Obsluha skládky v Dolním Benešově
Tel.: 606 761 637

Divize bezvýkopových technologií

Ing. Ivan Demjan
jednatel
Tel.: 602 593 463
E-mail: demjan@talparpf.cz

Petr Wittek
technicko-obchodní manažer
Tel.: 602 570 442
E-mail: wittek@talparpf.cz

Miroslav Šrámek
technicko-obchodní manažer
Tel.: 602 570 441
E-mail: sramek@talparpf.cz

Dalibor Mohyla
technicko-obchodní manažer
Tel.: 602 570 443
E-mail: mohyla@talparpf.cz

Daniela Martínková
referent přípravy staveb
Tel.: 602 608 780
E-mail: martinkova@talparpf.cz

František Švejdík
technik – specialista pro vodovody
Tel.: 602 560 998
E-mail: svejdik@talparpf.cz

Divize řezání vodním paprskem

Ing. Petr Kallus
společník firmy, ředitel divize řezání vodním paprskem
Tel.: 602 753 807
E-mail: kallus@talparpf.cz

Dušan Fuksa
vedoucí řezárny
Tel.: 596 237 019 linka 255
Tel.: 604 169 313
E-mail: fuksa@talparpf.cz

Tomáš Dobeš
obchodní zástupce
Tel.: 773 993 008
E-mail: dobes@talparpf.cz

Produktový web divize řezání vodním paprskem - www.rezeme-vodou.cz.

Účetní oddělení

Marcela Šigutová
vedoucí účetního oddělení
E-mail: sigutova@talparpf.cz

Věra Kocifajová
personální a mzdová účetní
E-mail: kocifajova@talparpf.cz

Řežeme vodou - řezání vodním paprskemBezodrazové (bezdozvukové) komory